Destek Hattı +90 (212)548 48 49

HAKKIMIZDA

1984 Yılında İstanbulda camcılık sanatıyla işe başlayan ve daha ilk yıllarda sektördeki yerini almayı başaran ,çizgisini daima üst sıralara taşıyan DİNÇER CAM , aynı yıl içerisinde Türkiye şişe ve cam fabrikaların düz cam satıcı bayiliğini alarak ,o tarihten bu güne kadar cam dağıtımını (satışını) yapmaktadır.

Kendi bünyesinde ısı cam üretim tesisini kurarak müşterilerine iyi hizmet vermeye , üretiminde de kaliteye her zaman önem vermiştir.Alüminyum doğrama-Küpeşte korkuluk ve Pvc doğrama işlerinde de imalat ve montaj konusunda kusursuz ve tecrübeli ekibiyle, müşteri memnuyeti her zaman özenle takip edilmektedir.DİNÇER CAM , bu anlayış ve bu kararlılık la daima müşterilerinin hizmetinde olacaktır.

Dinçer Cam' a Hoşgeldiniz...

1984'den beri İstanbul'da kurulan Dinçer Cam, Trakya Şişe Cam yetkili satıcısı olarak başladığı cam serüvenine, birkaç yılın ardından ISICAM üretimini ekledi. Plastik pencere, kapı, panjur üretimini de iş alanına dahil ederek günümüze gelen Dinçer Cam, 2004 yılında Dinç Yapı'yı kurarak alüminyum doğrama, küpeşte , üretiminde kaliteli ürünleriyle sektörde yerini aldı. Belkıs Sarayı(cam oda), katlanır cam balkon , hapsettiğimiz jaluzi ve diğer ürünlerimizde bulunmaktadır.

Kalitenin Adı...

Tüm çalışanların katılımıyla gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, standartlara uygun, etkin, hızlı, ekonomik çözümler üretmek ,müşteriye zamanında ve uygun şartlarda ürün vermek için personelinin memnuniyetini ve eğitim seviyesini sürekli geliştirmek ,liderlik anlayışıyla cam işleme sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.